Screen Shot 2021-02-18 at 12.56.01 PM.pn

Taste Of The Wild Hakkında

Merkezi Missouri'de bulunan Taste of the Wild, bir aile şirketi olan Diamond Pet Food şirketinin bir parçasıdır. En yüksek beslenme standartlarına göre yapılmış kaliteli kedi ve köpek maması yaratmak için ABD'deki son teknoloji tesisleri kullanıyorlar. Bu tahıl içermeyen tarifler, evcil hayvanınızın vahşi doğanın tadı için doğal isteklerini tatmin etmek için birinci sınıf gerçek et, sebze, baklagiller ve meyveleri birleştirir.

totw-dog-food-bags.jpg

Diyet Doğasının Amaçlanması

Kurt ya da çakal olmayabilir, ancak günümüzün evcil köpekleri aynı atalarının isteklerini paylaşıyor. Bu içgüdüsel iştahı tatmin etmek için, Taste of the Wild ıslak ve kuru formülleri gerçek, kavrulmuş et artı meyveler, sebzeler ve özel sağlık yararları için seçilen baklagillerle yapılır.

Kalıcı Enerji

Taste of the Wild, yaban domuzu gibi birinci sınıf etlerle yapılır; manda; füme somon ve hindi; ve kavrulmuş bizon, kuzu eti, bıldırcın, geyik eti ve ördek. Her formül tahıl içermez ve tatlı patates ve baklagillerden elde edilen kompleks karbonhidratlarla kalıcı enerji sağlar. Bu yüksek derecede sindirilebilir proteinler ve lif bakımından zengin karbonhidratlar, yavrularınızın gün boyunca tok ve enerji dolu hissetmesini sağlar.

Screen Shot 2021-02-18 at 12.59.17 PM.pn
totw-dog-food-immune-support.jpg

Besin Emilimini En Üst Düzeye Çıkarmak

Evcil hayvanınızın vücudunun yemeğindeki tüm faydalı mineralleri emmesine yardımcı olmak için Taste of the Wild tariflerinde şelatlı mineraller bulunur. Bu, sindirim sırasında emilim için proteinlere kolayca bağlanabilecekleri anlamına gelir. Böylece köpek dostunuz, bu yiyeceklerin sunduğu özenle seçilmiş her mineralin tam değerini alacaktır.

totw-dog-food-omegas.05152019.jpg

Bağışıklık Sistemi Desteği

Evcil hayvanınızın bağışıklık sisteminin% 70'i bağırsakta bulunduğundan, sindirim sistemine iyi gelen bir mama seçmek mantıklıdır. Taste of the Wild, bir köpeğin GI yolunda doğal olarak bulunan bakterilerle prebiyotikler ve türe özgü probiyotikleri içerir. Tescilli K9 Suşu probiyotikleri, mama pişirildikten sonra eklenir, böylece köpeğiniz sağlıklı sindirimi destekleyen canlı, aktif kültürleri garantiye alır.

totw-dog-food-nutrient.jpg

Mükemmel Dengeli Omega

Taste of the Wild, yavrularınıza her lokmada doğru dozda omega yağ asidi verir. Deniz kaynaklı omega-3, somon yağı, füme somon veya okyanus balığı unu veya bu bileşenlerin bir kombinasyonundan elde edilir. Bitki kaynaklarından gelen Omega-6, omega-3'leri dengeler ve evcil hayvanınızın deri ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olmak ve genel sağlığı desteklemek için birlikte çalışır.

Daha İyi Sağlık İçin Malzemeler

Yaban mersini, ahududu ve domatesden oluşan güçlü süper besin üçlüsü, bağışıklık güçlendirici özelliklerinin yanı sıra her lezzetli tarifte bulunabilir.

Screen Shot 2021-02-18 at 1.00.11 PM.png

DOMATES VE DOMATES POMPASI: C vitamini, çözünür lif ve birinci sınıf bir antioksidan olan konsantre likopen bakımından zengin sağlayarak genel sağlığı desteklemeye yardımcı olur.

Screen Shot 2021-02-18 at 1.00.18 PM.png

BLUEBERRIES: Aroma dolu ve C ve E vitaminleri, sağlıklı karbonhidratlar, diyet lifi ve manganez yüklü, antioksidan açısından zengin süper gıda.

Screen Shot 2021-02-18 at 1.00.25 PM.png

AHUDUDU: Potasyum, manganez, bakır, demir ve magnezyum ile paketlenmiş lezzetli meyveler ayrıca lif ve antioksidan sağlar.

Ürün yok